Добігає кінця другий місяць весни, а там ще трохи – і літо. Який курортний сезон чекає світ? Як видозміняться пляжні розваги під час коронавірусної пандемії? У одному з недавніх дописів ми розповідали про двометрові плексигласові кабінки для пляжного відпочинку, що пропонує встановлювати одна з компаній Модени. Але це далеко не всі лайфхаки, адже фантазія готельєрів та підприємців – безмежна.

Хочеш на пляж? Зареєструйся!

Італійці щиро сподіваються, що влада не стане позбавляти їх цього року можливості поніжитися на сонці. Поки уряд посилено працює над порятунком пляжного сезону, місцеві підприємці активно генерують креативні рішення по соціальному дистанціюванні відпочиваючих на пляжі в умовах пандемії. Наприклад, власним баченням пляжного сезону поділилася Асоціація італійських курортників. Зокрема, пропонується щоденна санітарна обробка всіх пляжів, а також гарантування дистанції між відпочиваючими не менше трьох метрів. Прохід до моря закликають продумати таким чином, щоб ті, хто йдуть плавати, знаходилися у віддаленні від людей, що лежать на пляжі під парасольками. А впускати на прибережну територію будуть виключно громадян, які мають на руках заяву, що засвідчує: її власник не інфікований COVID-19. При цьому шезлонги допустимо орендувати тільки один раз на день. І якщо випадково клієнт покине пляж передчасно, ніхто не зможе доторкнутися до його шезлонга доти, поки аксесуар не пройде санітарну обробку.

Заковика полягає в тому, що відпочиваючим пропонують попередньо зареєструватися онлайн, щоб забронювати «місце під сонцем». Але, оскільки головними завсідниками італійських пляжів є літні люди, багато з яких інтернетом не користуються, неважко припустити, що плутанини і загострення пристрастей під палючим сонцем уникнути навряд чи вдасться.

Непотрібний ажіотаж і стовпотворіння може створити й те, що вхід і вихід на курортну зону будуть розташовуватися з різних боків. Відпочинок на пляжі може виявитися перманентним жахом і для сімей з дітьми – італійських мам і тат зобов’яжуть постійно контролювати своїх чад, налаштовуючи їх на ігри низької інтенсивності та не дозволяючи взаємодіяти з іншими малюками. І навіть в барі розслабитися не вийде – в ньому будуть обслуговувати всього по чотири клієнта, тому черги, на жаль, неминучі.

Коментарі