Нещодавно на теренах Італії стався кричущий випадок – людина, яка взагалі не ходила на роботу півтора десятки років, офіційно заробила півмільйона євро. Чому так сталося, та хто у цьому винен?

Робітник-невидимка 15 років лякав керівництво

Співробітник італійської клініки встановив світовий рекорд відносно прогулів, адже був відсутній на роботі аж 15 років. При цьому чоловік не бідував – 67-річний громадянин Італії за цей час заробив 500 000 євро – про це повідомляє італійський часопис Corriere della Sera.

Цей випадок стався у лікарні міста Катандзаро, що знаходиться у області Калабрія. Махінації було розкрито фінансовою Гвардією Італії. У ході розслідування було встановлено наступні факти. По-перше, громадянин працював (вірніше, повинен був працювати) співробітником служби тушіння пожеж. По-друге, італієць вступив до служби ще у 2005 році, при цьому ні єдиного дня не був на роботі. Коли правоохоронці почали з’ясовувати обставини злочину, виявилося, що керівництво заплющувало очі на кричуще неподобство тому, що було вкрай залякане. Хто ж зважився настільки налякати адміністрацію клініки?

За словами керівництва, ще у 2005 році у кабінет керівника служби тушіння пожеж увірвалася агресивна людина, що почала говорити завуальовані, але цілком зрозумілі погрози, які стосувалися безпеки самого посадовця та його сім’ї. Таким чином, керівник 15 років покривав прогули робітника. У всякому разі саме це вдалося з’ясувати італійській прокуратурі.

Коментарі