Ранні підйоми полюбляють не всі – це правило зайвий раз підтвердилося у одному з ломбардських містечок. Півня, який кожного дня будив цілий квартал рівно о пів на п’яту ранку, було жорстко покарано. Вірніше, не самого птаха, а його хазяїна, літнього чоловіка, який щиро не розуміє, за що отримав відчутний штраф і дуже обурений цим фактом.

Обурений пенсіонер та вибірковість правосуддя

83-річний Анджело Болетті з Кастірага-Відардо, містечка в Ломбардії, був оштрафований за поведінку свого півня на 166 євро. Птах на протязі останніх трьох тижнів вперто будив сусідів пенсіонера рівно о 4.30 ранку своїм несамовитим кукуріканням.

Викликаний сусідами поліцейський встановив, що Болетті порушив правила, згідно з якими домашні тварини і птахи повинні міститися на відстані не менше 10 метрів від сусідніх будинків, у той час, як клітка з півнем примикала впритул до сусідського паркану, відзначає Guardian.

Півень переїхав до будинку Болетті три тижні тому і з тих пір птах на ім’я Карліно кукурікає щодня рівно о 4.30 ранку. Чоловік пояснив, що Карліно жив в його саду протягом 10 років, перш ніж був відданий другу через скарги сусідів на кукурікання птиці. Півник нещодавно повернувся в рідний сад і Болетті доглядав за ним, поки його товариш знаходився у відпустці.

«У мене немає слів. Чому мене оштрафували?» – висловив своє обурення пенсіонер в інтерв’ю місцевій газеті Il Cittadino. Болетті, колишній муляр, тепер планує оскаржити штраф. «Я не буду зупинятися на досягнутому, я зв’яжуся з поліцією, префектом, з усіма, з ким завгодно, ще й тому, що я неодноразово подавав скарги місцевій владі на вирубку дерев та незаконну парковку машин, але не отримав на них жодної відповіді», – сказав пенсіонер.

Емма Перфетто, мер Кастірага-Відардо, заявила, що влада була змушені діяти таким чином через численні скарги сусідів. «Неправильно, щоб половина кварталу прокидалася о 4.30 ранку», – додала мер.

Коментарі