Незважаючи на певні зміни, що сталися у суспільстві у зв’язку з пандемією, життя все одно йде своєю колією. Наприклад, не припинили діяльності різні благодійні організації, які намагаються покращити долю жителям найбідніших країни світу, адже коронавірус, звичайно, серйозна загроза, але голод та спрага – не менш небезпечні. У Італії такі благодійники теж існують, і одна з організацій нещодавно розіграла незвичну лотерею, призом у котрій виступила картина Пікассо (оригінал).

Роби добро, та кидай його у воду: воно не пропаде – добром до тебе повернеться!

Картину пензля знаменитого художника Пабло Пікассо виграла в лотерею мешканка Італії. Про це нещодавно повідомила радіостанція France Info.

Лотерея під назвою «Один Пікассо за сто євро» проводилася з метою збору коштів на благодійність некомерційною організацією «Допомагати іншим». Всього було продано більше 50 тисяч лотерейних квитків вартістю сто євро кожен. Переможець лотереї одержував картину Пікассо «Натюрморт», яка була написана всесвітньо відомим художником у 1921 році. Оціночна вартість полотна складає мільйон євро.

Приз дістався італійці Клаудії Боргоньо, яка придбала лише один лотерейний квиток. Всього завдяки лотереї було зібрано близько п’яти мільйонів євро, які були передані організаторами акції на користь корпорації CARE, що займається забезпеченням жителів Африки питною водою і допомагає громадянам країн Чорного континенту здобувати освіту.

Коментарі