На випуск цього препарату планета чекає не перший місяць, а розробками вакцини від коронавірусу з початку пандемії займаються вчені всього світу. І от, нарешті, світло у кінці тунелю заблимало: підписано перший контракт на виробництво рятівної ін’єкції! Фармацевтична компанія, яка зголосилася цим займатися, має назву Astrazeneca.

Вакцина від COVID-19 – благо для всіх

Міністри охорони здоров’я Італії, Німеччини, Франції та Нідерландів підписали контракт з англо-шведською фармацевтичною компанією Astrazeneca на виробництво 400 мільйонів доз вакцини від коронавірусу, заявив глава італійського відомства Роберто Сперанца.

«За планом, експериментальна фаза, яка знаходиться вже в доволі просунутій стадії, завершиться восени, перша партія вакцини надійде до кінця року» – написав Сперанца в своєму акаунті мережі Facebook.

Він підкреслив, що вакцина-кандидат з’явилася завдяки дослідженням вчених Оксфордського університету, а її виробництво буде відбуватися, у тому числі, за участю італійської сторони.

«Сьогоднішнє підписання – це перший багатообіцяючий крок для Італії та Європи в цілому. Вакцина є єдиним визначальним рішенням для подолання COVID-19. По-моєму, вона повинна завжди сприйматися як глобальне суспільне благо, право на яке мають всі, а не стати привілеєм небагатьох», – заявив Сперанца.

Коментарі