Молодий гонщик потрапив під колеса суперника під час кваліфікації Gran Premio d’Italia у класі Мото3. Трагедія сталася на трасі Муджелло у Тоскані, звідки хлопця терміново доправили до лікарні Флоренції, де він помер від отриманих травм.

Остання поїздка Джейсона Дюпаскьє

Організатори чемпіонату сповістили про аварію сьогодні, у неділю, 30 травня. Джейсону було всього 19 років, і коли його відправили до госпіталю, хлопець ще жив, хоча й знаходився у вкрай важкому стані. Постраждалого доправляли за допомогою авіації (на гелікоптері), але, на жаль, економія часу нічого не дала – врятувати його не вдалося. Джейсон Дюпаскьє був учасником Чемпіонату світу по шосейно-кільцевим мотогонкам у класі Мото3.

Звичайно, коли хлопець впав зі свого байку та опинився під колесами транспортного засобу, що летів слідом, заїзд терміново зупинили. Трагедія вразила як глядачів, так і організаторів. Джейсона знали як уродженця швейцарської комуни Бюль, який проводив вже другий сезон у молодшій лізі Чемпіонату світу. На момент трагедії він займав дванадцяту позицію з 27 очками.

Ця подія ще раз нагадує про швидкоплинність людського життя та фатальну раптовість і незворотність долі. Бережіть себе та своїх рідних!

Коментарі