Сніданок може коштувати й 50 євро, коли клієнта переповнюють добрі почуття. Саме стільки сьогодні зранку заплатив постійний відвідувач бару “Moon” у місті Марсала на Сіцилії.

Чоловік замовив свою звичайну гірку каву. Випивши її, запитав: “Скільки я повинен заплатити?” На відповідь касира Стефанії “Один євро”, клієнт подав купюру номіналом 50 євро. “Залиште решту. Вас закрили на 50 днів. А це найменше, що я можу зробити. Я – щаслива людина. У мене є державна зарплата правоохоронця, і вона виплачується з податків, які ви платимете завтра”, – сказав добродій.

У залишеній в барі решті сховано багатозначний зміст. Насамперед, це вияв добрих почуттів людини, яка занудьгувала за ранковою кавою у барі. Адже відомо, що ранкове кавопиття у барах і кав’ярнях – звичний уклад життя більшості італійців. А найважливіше: залишена решта – чудовий жест солідарності до одного з видів економічної діяльності, який сьогодні відновив роботу після двох місяців закриття.

У загальному контексті це – невелика, але важлива підтримка для тих, хто зіткнеться з дуже важким періодом, перезавантаження й повернення до нормального стану та великою кількістю накопичених і оплачуваних витрат. Хоча багато власників барів вирішують не відновлювати свою діяльність із-за суворих умов безпеки, яких необхідно дотримуватися.

Коментарі