Святкування перемоги збірної Італії по всьому Апеннінському півострову почалося відразу після останнього пенальті. Рим, Неаполь, Мілан та інші міста і села освітили різнобарвні салюти та феєрверки. Правда, є ложка дьогтю у великій діжці меду – дуже багато людей внаслідок цього дістало травм.

Оле-оле-оле, Італія, вперед!

Тільки в одному Мілані у ніч перемоги італійської збірної 15 людей отримали поранення різного ступеню тяжкості, а трьом особам навіть знадобилася госпіталізація. Одній людині довелося ампутувати пальці, на другу впали залізні ворота, а третій потрапив до лікарні з пораненням живота, оскільки поряд розірвалася петарда.

Також не обійшлося без хороводів навколо підпалених сміттєвих баків та нічних купань у водах каналів. Вболівальники лізли на стовпи та забори, занурюватися у фонтани та каталися на дахах трамваїв – словом, ніч була пекельною! Поліціянтам навіть довелося заблокувати доступ до деяких історичних місць, щоб запобігти ексцесів, але на вболівальників це особливо не вплинуло – вони не вдягали маски, не дотримувався дистанції та взагалі забули, що існує таке поняття, як пандемія: перед ними була єдина мета – гучно та незабутньо відсвяткувати величну перемогу збірної Італії!

Коментарі