Джуліо Рікко, дев’ятнадцятирічний оперний співак, баритон, студент четвертого курсу в консерваторії Arrigo Boito в Пармі у час карантину виступає на власному балконі. Про це повідомляє видання la Repubblica.

Музичний заклад закритий через надзвичайну ситуацію з коронавірусом, проте юнак не витрачає час надаремно. Тренуючи власний голос задля покращення настрою сусідів, щонеділі, о 18:00, він виходить на балкон свого будинку, в районі Монтанара, і співає романси, класичні арії, неаполітанські пісні, твори, які вивчає.

Перспективи на рік Парми, столиці культури Італії, були захоплюючими: концерти, роль у хорі “Ріголетто” в Буссето, співочі побачення. Але коронавірус нівелював усі програми.

Залишився лише балкон і теплі оплески сусідів. Ця ініціатива “народжена як жарт, але яка виявилася дуже важливою, тому що дозволяє всьому мікрорайону стати великою сім’єю завдяки музиці”, – розповідає говорить він.

Співати Джуліо почав у п’ять років з білих голосів хору Верді. У 2015 році він вступив до консерваторії з найвищою оцінкою.

Талант на балконі виступає для всіх і сусіди можуть лише дякувати за те, що він робить їх карантин менш важким.

Джуліо також отримує компліменти від мера Федеріко Піцаротті: “Я зустрів його, коли йому було 11 років, і я щойно був обраний мером перший раз. Він був поважним, доброзичливим та енергійним хлопчиком. Побачити його зараз на балконі, коли карантин тримає людей закритими кожного у власному будинку, дуже ефектно. Браво Джуліо! Продовжуй розвивати свою фантастичну пристрасть”.

Коментарі