За часи послаблення карантинних заходів неодноразово відбувалися вдалі спроби організувати мітинги або інші форми народного волевиявлення, зумовлені різними причинами (згадайте лікарів або податківців). І ось знову анонсується подібна подія – цього разу її ініціаторами виступили учасники партії «Брати Італії». Але уряд намагається стати на заваді мітингу, направленому на критику існуючої влади.

Мітингу – бути!

Партія «Брати Італії» будь що проведе 4 липня на Народній площі в Римі протестний мітинг, заявила в інтерв’ю La Repubblica в понеділок, 29 червня, лідер партії Джорджа Мелоні.

Вона зазначила, що в уряді починають говорити про неприпустимість масових акцій лише тоді, коли мова йде про акції антиурядової спрямованості, в інших же випадках тема пандемії кудись зникає. Звичайно, це чудово помітно і викликає бурхливу негативну реакцію опозиціонерів.

Учасники мітингу в Римі обов’язково будуть дотримуватися соціальної дистанції, але мітинг проведуть у будь якому разі, адже «неприпустимо використовувати епідемію для того, щоб затикати роти протестувальникам», – зазначила Мелоні. Поки не зрозуміло, чого воліють добитися революціонери черговим мітингом, але, сподіваємося, він має на меті покращити життя громадян і не перетвориться на банальну спробу будь-якою ціною дорватися до влади. Адже відомо – погана та опозиція, яка не мріє стати владою…

Коментарі