Острів Сардинія завжди асоціювався з раєм на Землі. З огляду на його невимовну красу, дане твердження недалеке від дійсності. Але у цьому році туристів очікує неабиякий сюрприз, прогнозовано, пов’язаний з пандемією. Справа в тому, що влада Сардинії вирішила радикально підійти до старту літнього туристичного сезону, хоча до нього ще дуже далеко. Наразі, щоб відвідати острів потрібно мати при собі так званий санітарний паспорт.

Без щеплення не пускати!

У зв’язку з появленням англійського варіанту Сovid-19, який розповсюджується набагато швидше та агресивніше, влада Сардинії вирішила захистити населення від нового інфекційного агенту. З цією метою було введено правило: туристи та гості Сардинії повинні продемонструвати сертифікат, який підтверджує, що у людини негативний тест на коронавірус. Також замість результату аналізу можна пред’явити документ, який доводить, що громадянин вакцинований.

Всі знають, що Сардинія – дуже привабливий острів, але небагато хто обізнаний, наскільки погано тут йдуть справи з точки зору системи охорони здоров’я. Щоб охарактеризувати ситуацію, варто навести знаковий приклад. Мер міста Оніфері, Стефані Пірас, видала розпорядження, згідно з яким жителям комуни суворо забороняється заражатися коронавірусною інфекцією. Це абсурдне рішення доводить: справи з медичним обслуговуванням на Сардинії дійсно кепські. Тому, можливо, санітарний паспорт вирішить проблему і новий штам коронавірусу не потрапить на острів.

Коментарі