Джамп’єро Пільячеллі, власник Osteria Panzini (Остерії Панзіні), на знак протесту вийшов перед своїм рестораном з чотирма банками бензину. Чоловік погрожував підпалити себе, заявляючи, що “так більше неможливо жити”.

Закритий з причини пандемії знаний в місцевості і за її межами заклад харчування опинився у великих економічних труднощах. “Мене змусили займатися діяльністю d’asporto задля заробітку 200 євро на день”, – кричав власник Остерії Панзіні.

“Я хочу говорити від імені всіх торговців, які не мали жодної ліри. Я хочу чогось для торговців негайно”, – вимагав протестуючий. Про це, за інформацією dissapore, повідомляють свідки сцени. Протест і претензії власника ресторану також зазняли на відео і, в знак солідарності з ним, розповсюдили у соцмережах.

Всього кілька днів тому Пільячеллі виступив із ініціативою солідарності на своїй сторінці у Facebook, пояснивши, що ті, хто потребує їсти, можуть замовити страви з його домашнього ресторану. “Від сьогодні є нова послуга, – написав він у соціальних мережах. – Приймаю замовлення від тих, хто в цей момент справді переживає фінансові труднощі. Немає проблем з грошима, перше і друге буде для всіх”. Але, очевидно, роздратування настало раніше, ніж очікувалося, і привело Пільячеллі до цієї крайньої міри протесту. Аби ситуація не вийшла з-під контролю довелося втрутитися поліції та пожежникам.

Коментарі