Ім’я Катрін Деньов – знаної французької акторки, зірки фільмів «Схід-Захід», «Небезпечні зв’язки» та «Шербурзькі парасольки», нещодавно прозвучало у доволі неприємному контексті. Її онукові оголосили підозру відносно приналежності до неаполітанського мафіозного угрупування. Чи правда це – розбереться слідство, але інцидент, звичайно, вкрай неприємний. На чоловіка чекає екстрадиція до Італії де його будуть судити за тяжкі злочини, якщо провину доведуть.

Скандал за участю зіркової родини

Онук французької кінодіви Катрін Деньов заарештований у Парижі через зв’язки з італійською мафією. Ігор Вадим – 32-річний син Крістіана Вадима, народженого у відносинах Деньов зі знаменитим французьким режисером Роже Вадимом.

Молодий чоловік виявився у числі 44 осіб, затриманих по всій Європі в рамках масштабної спецоперації Європолу, названої в честь римського імператора «Нерон». Вона була спрямована на припинення діяльності впливової неаполітанської злочинної групи Каморра. Затриманих підозрюють у виробництві і розповсюдженні фальшивих купюр номіналом у 50 євро.

Розслідування почалося в жовтні 2017 року. З цього моменту правоохоронцями було вилучено фальшиві банкноти на 9,9 мільйона євро, 8,3 млн євро у справжніх купюрах і різноманітні цінності вартістю близько 10 мільйонів євро.

Роль онука зірки у злочинній організації поки не озвучується. На даний момент він знаходиться в паризькій поліцейській дільниці і йому загрожує екстрадиція до Італії, де має відбутися суд. Сім’я Ігоря Вадима на даному етапі воліє утримуватися від коментарів.

Коментарі