Італійські ЗМІ сповіщають про щоденне збільшення нових випадків зараження Сovid-19, особливо штамом Омікрон. Останнім часом зростання складає більше 10 тисяч випадків на день. Наприклад, 23-го грудня воно досягло рекордного рівня за весь час пандемії.

Будуть прийматися жорсткіші обмеження

Саме так вирішив італійський уряд, який нещодавно позачергово збирався для того, щоб домовитися про більш жорсткі заходи охорони здоров’я, задля зупинення останньої хвилі Соvid-19. Скоріш за все, нові правила будуть стосуватися знову ж таки масочного режиму, а також використання італійського медичного сертифікату Green Pass. Крім того, уряд сповістив про нову хвилю вакцинації, яка стосуватиметься більш широких верств населення, включаючи дітей малолітнього віку.

Подібні заходи потрібні хоча б тому, що почала зростати, у тому числі і смертність, наприклад, 23 грудня зафіксовано 168 смертей проти 146 днем раніше. Також 24 грудня Міністерство охорони здоров’я Італії сповістило, що другий день поспіль фіксується рекордна кількість випадків Сovid-19. У Святвечір цифра сягнула 50 599 випадків. Серед штамів лідирує Омікрон – прогнозується, що скоро він стане домінуючим

Коментарі