Про оливкове дерево

Оливкове дерево

Одне з найдавніших дерев являється оливкове дерево, а олія, отримана з його плодів, широко застосовується для здоров’я і краси. Чудодійні властивості оливкової олії приховує в собі олеїнова кислота.

Олеїнова кислота оливків

Кислота має поживний і пом’якшувальний вплив на шкіру. Для цього достатньо нанести невелику кількість оливкової олії на обличчя ще вологе після душу. Крім олеїнової кислоти, оливкова олія багата фенольними сполуками, хлорофілом, фітостеролами та вітаміном Е з відновлювальною, антиоксидантною та протизапальною діями.

Антиоксидантні та протизапальні дії оливкової олії

Вони створюють максимальний захист для шкіри від зовнішніх впливів, таких як холод, вітер та сонце, запобігають її старінню. Оливкова олія ефективно нівелює почервоніння та подразнення навіть найбільш чутливої ​​шкіри. Застосовується також при екземі, псоріазі та герпесі і добре переноситься як вагітними, так і немовлятами.

Оливкова олія є косметичним засобом?

Саме тому оливкова олія еликзир довголіття входить до складу численних косметичних засобів, призначених для догляду за руками, обличчям і тілом: зволожуючих, для ванн, захисних бальзамів, для очищення. У догляді за шкірою обличчя оливкова олія – беззаперечний еліксир молодості і краси. Найкращою оливковою олією для шкіри є оливкова олія з італії extra vergine. Вона містить ефективні для шкіри антиоксиданти, вітаміни та мінерали.

Якість оливкової олії

Оливкова олія extra vergine

Оливкова олія extra vergine

Перший холодний віджим, без добавок, барвників і консервантів, віджимається механічним способом із оливок першого врожаю розповідає знак сертифікації, виданий компетентними органами.

Зберігання оливкової олії

Зберігати олію слід в прохолодному і темному місці: корисні властивості руйнуються при контакті з теплом і світлом, викликаючи її окислення.

Інші види оливкової олії

Окрім оливкової олії первинного віджиму на сьогоднішній день у продажі вам можуть запропонувати очищену, другого вижиму, рафіновану, змішану, але для наших потреб будемо використовувати Extra Virgin, не варто жертувати красотою заради економії на оливковій олії

Оливкова олія для очищення шкіри обличчя

Оливкова олія для обличчя, ефективна для очищення шкіри. Подібне розчиняє подібне, тому не бійтеся використовувати оливкову олію навіть для жирної шкіри. Оливкова олія на обличчі здатна розчиняти та виводити зайвий бруд та шкірне сало з епідермісу набагато краще, ніж багато інших миючих засобів. Крім того, оливкова олія не викликає закупорки пор і її можна наносити на будь-який тип шкіри.

Оливкова олія для очищення шкіри обличчя

Користь і застосування оливкової олії для обличчя Відео

Очищення шкіри оливкою олією

Це ще й звільнення її від макіяжу. А якщо при цьому є потреба очистити шкіру від вугрів, можна змішати оливкову олію з кількома краплями лимонного соку, відомого своїми дезінфікуючими властивостями. Щоб зняти макіяж і заспокоїти подразнену шкіру, достатньо зміксувати оливкову олію з водою алое.

Оливкова олія в поєднанні з морською сіллю

Утворює натуральний скраб, який, при масажуванні обличчя, видаляє забруднення шкіри та її сухі частинки, залишаючи відчуття шовковистості. Для чутливої шкіри замість морської солі краще використовувати сольовий цукор – тростинний.

Оливкова олія як маска, проти зморшок і регенератор

Маска для обличчя на оливковій олії

Приготувати маску для обличчя на основі оливкової олії дуже просто: змішайте її з іншими натуральними продуктами відповідно до мети, якої хочете досягти. Наприклад, для гідратації сухої шкіри ідеальний склад – олія, яєчний жовток і ложка борошна. Результат буде видно вже через 20 хвилин після нанесення.

Маска з оливкової олії

Молодість шкіри, зменшити появу зморшок завдяки оливкової олії

Оливкова олія також стоїть на сторожі молодості шкіри, зменшуючи появу зморшок. Достатньо нанести її навколо очей, постукуючими рухами перед сном або вранці. Для кращого ефекту необхідну кількість олії можна поставити в холодильник.

Завдяки вмісту вітамінів і мінералів, оливкова олія відновлює клітини шкіри а також оливкова олія корисна для мозгу. Її можна наносити на шрам, щоб перетворити його у менш видимий, масуючи не менше 5 хвилин на день.

Про користь оливкової олії для волосся читайте статтю оливкова олія для волосся

Коментарі