Перше використання оливкової олії для волосся

Перша косметика на основі оливкової олії датується давниною у 7000 років. Оливкова олія для волосся використувалася єгипетською царицею Клеопатрею також оливкова олія для обличчя та тіла використовувала щоб зберегти свою легендарну красу. Кажуть, що вона й купалася з додаванням оливкової олії, оскільки жовте золото залишало її шкіру гладкою та сяючою.

оливкова олія для волосся

Як використовували оливкову олію у стародавньому Римі?

У Стародавньому Римі справжня цінність оливкової олії пов’язана зі звичкою мазати оливковою олією тіло, як важливий ритуал у тренажерних залах та ванних кімнатах. Олію, отриману у результаті подрібнення оливок, а потім їх притисканням між двома дерев’яними дошками за допомогою клинів і молотків, змішували з ароматичними травами, по черзі розтирали в ступці. Завдяки своїй здатності вбирати запахи, олія була приємно парфумована і високо цінувалося у догляді як за жіночим, так і чоловічим тілом.

Використання оливкової олії у релігії та медицині

Оливкова олія також застосовувалася у релігійних ритуалах і була незамінною при підготовці померлих в їхню останню дорогу та в похоронних обрядах. Існували численні засоби на основі оливкової олії для лікування тварин та людини у випадках отруєнь, розладів травного тракту, інфекцій, опіків, свербіжу та укусів комах. Крім того, оливкова олія використовувалася для освітлення будинків, громадських місць та храмів.

Які вітаміни містить оливкова олія?

Оливкова олія багата антиоксидантами, що уповільнюють дію вільних радикалів, які відповідають за старіння клітин. Вона містить вітамін А, який стимулює оновлення клітин шкіри, зберігаючи гідратацію; вітамін Е разом з фітостеролами стимулює вироблення колагену та еластину. Не менш важливою є наявність сквалену, одного з основних компонентів сальних ліпідів, корисного для захисту шкіри від пошкодження фотоокисненням. Саме тому косметичні властивості оливкової олії є винятковими, основоположними в антивіковому процесі шкіри. Оливкова олія – ідеальна не лише для шкіри обличчя. Вона також використовується в кремах для тіла та пілінгів і є чудовим союзником як догляд за волоссям. Чимало жінок користувалися і продовжують користуватися оливковою олією для волосся щоб отримати блискуче і здорове волосся.

Оливкова олія та волосся: користь і властивості

Відомо, що волосся – дзеркало нашого здоров’я. Ось чому варто добре доглядати за ним, користуючись природними миючими засобами. Оливкова олія – це здоровий дотик до волосся і допомога шкірі голови завдяки вітаміну А, який протидіє старінню, вітаміну Е, який бореться з впливом вільних радикалів і пошкодженню клітинних тканин, лінолевій кислоті, яка важлива для надання волоссю м’якості.

Для якого волосся можна застосовувати оливкову олію?

Оливкову олію можна застосовувати для будь-якого типу волосся, оскільки вона відповідає вимогам кожного, а також додає м’якості, об’єму, яскравості та нівелює шкоду, завдану йому феном, щіткою сонцем або морською водою.

Натуральні компресси з оливкової олії для волосся

Оливкову олію нагріти на водяній бані. Нанести її на всю довжину і, зокрема, на кінчики волосся. Зібрати волосся і загорнути голову простою прозорою кухонною плівкою. Олію тримати на волоссі не менше 30 хвилин. Змити великою кількістю теплої води.

Оливкова олія для сухого і ламкого волосся

Натуральний кондиціонер з оливкової олії для тих в кого сухе волосся і тьмяне волосся на основі оливкової олії, переважно extra vergine, готується з додаванням яєчного жовтка і меду. Яйце багате білками, що живлять волосся, і біотином, вітаміном Н дуже важливим для здоров’я шкіри та волосся, мед зміцнює кератин волосся.

Компрес з оливкової олії, яєчного жовтка та меду для сухого і тьмяного волосся

2 яйця, 2 ложки оливкової олії та 1 столову ложку меду добре перемішати. Нанести на все коріння. Загорнути волосся в шапочку для душу і залишити приблизно на 30 хвилин. Опісля, аби змити оливкову олію, помити волосся шампунем.

Оливкова олія оживляє пошкоджене волосся

Оливкова олія живить пошкоджене волосся зсередини, зміцнюючи і надаючи йому сили. Після компресу на основі оливкової олії   покращується текстура, стійкість та еластичність волосся, а також зменшуються його ламкість. 

Користь оливкової олії для росту волосся

Як завдяки оливкової олії зробити волосся стійкішим, сильнішим, пишнішим та густішим?

Жовте золото також виявляє корисні властивості для росту волосся, якщо наносити його безпосередньо на шкіру голови. Оливкова олія, що наноситься безпосередньо на шкіру голови, впливає на ріст волосся, яке з часом стає густішим, сильнішим, пишнішим та стійкішим волоссям. У даному випадку рекомендується застосування циркулярного масажу на шкірі голови, змоченій гарячою водою, щоб розширити пори та покращити проникнення поживних речовин, що містяться в олії.

Як оливкова олія зменшує випадання волосся?

Живлення оливковою олією досягає кореня і цибулини волосся. Корінь вбирає олію і черпає необхідні речовини для росту нових стебел, а цибулина поглинає поживні речовини і зміцнюється, зменшуючи випадання волосся внаслідок стресу та дефіциту поживних речовин. А також оливкова олія корисна для людей похилого віку

Оливкова олія для кучерявого і жирного волосся

1 склянку оливкової олії розподілити по волоссю, не торкаючись шкіри. Масажувати від середини довжини волосся вниз, зосереджуючись на кінчиках. Залишити приблизно на 3 години. Намочити волосся теплою водою і повільно масажувати. Змити шампунем.

Метою є живлення, змащення та повторне зволоження сухих кінчиків, не наносячи олію на жирну шкіру.

Догляд за тонкими волоссям завдяки оливкової олією Відео

Чарівна маска для волоссяю Відео

Про користь споживання оливкової олії для довголіття і протидії різним захворюванням читайте у статті

Коментарі