Хоча Олімпіада чекає Італію через шість років, відповідні закони посадовці починають ухвалювати вже зараз. Чи не зарано? Час покаже, але, скоріш за все, Парламент не збирається затягувати з цим питанням та тим більше скасовувати знаковий захід.

Ні п’яді назад: Мілан та Кортіна д’Ампеццо 100 % приймуть Олімпіаду

Мілан – одне з міст півночі Італії, яке особливо постраждало від коронавірусу: пандемія забрала велику кількість людських життів та завдала величезних втрат економіці. Однак, як повідомила Gazzetta dello Sport, ніяких планів відмови від зимової Олімпіади-2026 навіть не розглядається.

У червні Мілан і Кортіна д’Ампеццо з невеликою перевагою, але все ж перемогли на виборах у Лозанні столицю Швеції – Стокгольм. До речі, в 1956-му крихітне шеститисячне селище Кортіна д’Ампеццо вже приймало зимові Ігри. А в 2006 році зимова Олімпіада відбулася в Турині.

Через епідеміологічну ситуацію в Італії деякі фахівці вважали, що Мілан відмовиться від Ігор-2026. Однак прем’єр-міністр Джузеппе Конте спростував домисли скептиків. Він представив текст нового «Олімпійського закону», в якому офіційно прописані правила організації Ігор, а також названі структурні підрозділи, покликані здійснювати управління ними.

Рада міністрів Італії закон прийняла, залишався лише один тривожний момент: як поставляться до «Олімпійського закону» італійські парламентарі? Але сумніви були марними – у Палаті депутатів 408 голосів «за»! Проти було лише двоє і стільки ж утрималося. В Сенаті голосування теж завершилося повним олімпійським тріумфом: 225 – «за», одна особа утрималася і жодного голосу «проти». Отже, все йде за планом: Ігри-2026 пройдуть з 6 по 22 лютого, а зимова Паралімпіада з 6 по 15 березня. Поживемо – побачимо!

Коментарі