Співробітник особистої охорони прем’єр-міністра Італії, 52-річний Джорджо Гуастамаккья, який в березні заразився коронавірусом, помер у суботу в Римі. Про це повідомляють представники державної поліції Італії.

Два тижні боротьби з недугою і сумний фінал

Про зараження співробітника охорони смертельно небезпечною інфекцією стало відомо два тижні тому. Приблизно в цей же час негативний тест на коронавірус здав прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте. Після цього співробітник охорони з посадовцем не перетинався та не знаходився з ним у одному автомобілі – так стверджують джерела з палаццо Кіджи, близькі до прем’єра.

Гуастамаккья відразу був поміщений у відділення інтенсивної терапії римської лікарні «Тор Вергата», де йому була проведена інтубація трахеї. Проте, лікарі не змогли врятувати його життя.

Гуастамаккья був досвідченим та заслуженим співробітником – довгі роки він забезпечував безпеку чотирьох останніх прем’єр-міністрів країни – Енріко Летті, Маттео Ренці, Паоло Джентілоні та Джузеппе Конте. Чоловік був дуже відповідальним та мав бездоганну репутацію. Співчуття рідним та близьким Джорджо Гуастамаккья, у тому числі, висловив голова італійської поліції Франко Габріеллі та інші відомі персони.

Коментарі