Уряд Італії пишається тим, що країна однією з перших держав Євросоюзу ввела обов’язковий обіг covid-сертифікатів. Наразі без них неможливо потрапити ні на робоче місце, ні до громадських локацій. Проте, ситуація не така райдужна, якою її воліють представити посадовці. Тим більше, що не тільки прості смертні, але й деякі парламентарі категорично проти covid-сертифікатів.

Ситуація продовжує напружуватися

Нещодавно Лаура Гранато увійшла до парламенту, відмовившись пред’явити covid-сертифікат. Через певний час до неї підійшли охоронці та попросили жінку покинути будівлю. Це неабияк розлютило посадовицю. За подібний демарш сеньйору Лауру відсторонять від роботи на 10 днів, а також відрахують всі виплати, які належали політику за цей час. Сеньйора Гранато таким чином вирішила продемонструвати своє відношення до даної проблеми: вона вважає несправедливим те, що у людей вимагають сертифікати як допуск до виконання професійних обов’язків. До речі, аналогічний випадок стався і в іншому регіоні. Цікаво, що у політиків, які вчинили вказані дії, зелені паспорти були, просто вони відмовилися їх пред’являти.

А люди тим часом живуть, як можуть. Наприклад, багато ресторанів вже виставляють столики на вулицю, не дивлячись на те, що на дворі стоїть середина осені (можливо, хоча б якісь клієнти зайдуть на вогник). При цьому на тротуарах та парковках місця залишається все менше, тому вирішення проблем рестораторів може принести з собою інші соціальні біди.

Тим часом багато людей штурмують лабораторії, які проводять тести, а також банально оформлюють лікарняні (такі випадки далеко не рідкість – цифри зростають). Словом, і без того турбулентний італійський економічний ринок погрожує вибухнути…

Коментарі