У Італії затримали водія, котрий роками отримував підтримку від держави як незрячий. Його підозрюють у шахрайстві, чоловіка вже заарештували. Цікаво, що допомогу італієць отримував з приводу абсолютної сліпоти, при цьому активно користувався автомобілем та їздив на скутері.

Сотні тисячі євро за неіснуючий діагноз

Як твердять місцеві ЗМІ, чоловік родом із Палермо з 2008 року отримав не менше, ніж 170 000 євро субсидії. У його медичній карті записано, що даний громадянин повністю сліпий по причині вродженої проблеми. Звідки фінансова поліція Італії дізналася про шахрайство, яке продовжувалося стільки років, і чому тільки тепер? Виявилося, що правда відкрилася, коли чоловік у 2018 році прийшов змінювати водійські права. Під час тривалої перевірки поліцейські стали свідками того, як італієць, знаходячись за кермом, одночасно набирав номер телефону на своєму смартфоні та зацікавлено роздивлявся вітрини крамниць. Також камери зафіксували, як він вчив свою доньку їздити на велосипеді. Сам чоловік їздив ще й на скутері, причому без страховки.

Італійця, якому, до речі, 40 років, вже прозвали Берлусконі на честь колишнього прем’єр-міністра, у котрого були великі проблеми з законом. Горе-шахрай раніше притягувався до відповідальності – йому присудили майже 15 років за участь у групі, яка влаштовувала фальшиві дорожньо-транспортні пригоди з метою отримання страхових виплат. Справа зараз знаходиться на апеляції.

Коментарі