З послабленням карантину та частковим відкриттям кордонів пляжі Італії почали поступово заповнюватися. І не тільки традиційними сім’ями з малечею чи романтичними парочками – до морських та озерних хвиль потягнулися туристи-нудисти. Любителі позагоряти голічерева (і не тільки) давно облюбували деякі затишні куточки, зокрема й біля озера Комо. Але на цей раз задоволенню завадила поліція.

Колосальний штраф за дорослі пустощі

В Італії, що однією з перших в Європі зіткнулася з пандемією коронавірусу, тепер намагаються суворо стежити за дотриманням запобіжних заходів: збереженням безпечної дистанції між людьми і використанням громадянами масок. Цих правил необхідно дотримуватися і на пляжах, бо за їх порушення поліція може виписати чималий штраф.

Так, на березі озера Комо в регіоні Ломбардія правоохоронці оштрафували кількох нудистів якраз за відсутність масок. До того ж вони відпочивали групами, тобто не дотримувалися дистанції. А відсутність одягу стала ще одною обтяжуючою обставиною (стаття 726 Кримінального кодексу Італії передбачає покарання за недотримання правил пристойності на публіці). В результаті кожен отримав суперштраф у розмірі 3 300 євро, пише газета Corriere della Sera.

Варто відзначити, що хоча багато обмежень, введених раніше через коронавірус в Італії, на даний час зняті, носіння масок в публічних місцях досі є обов’язковим. У Ломбардії – найбільш постраждалому від інфекції регіоні – цей момент відслідковують послідовно та суворо. Береги озера Комо, які окупували в останні дні тисячі відпочиваючих, патрулюють карабінери. А з води за тим, що відбувається, стежить команда патрульного катера.

Коментарі