Вже зовсім скоро запалають вогнями ялинки, новорічні столи наповнять звабливі наїдки, а дітвора буде очікувати різдвяних подарунків. Але не тільки маленькі мешканці Італії та інших країн чекають цього чарівного свята – дорослі теж хочуть поринути у світ розваг! Новорічні ярмарки у Італії – особливе місце, де збуваються мрії…

Традиційні різдвяні базари

Різдвяні базари виникли приблизно у 14-му столітті на теренах Німеччини та Ельзасу, а потім розповсюдилася Європою, включаючи Італію. Якщо ви бажаєте поринути у справжню різдвяну атмосферу, покуштувати традиційних солодощів та випити ароматного глінтвейну, то обов’язково відвідайте новорічні базари Альто-Адідже!

Головні площі таких міст, як Больцано, Брессаноне, Мерано чи Бруніко з листопада по січень заповнюються гамірливими групами веселих людей, а також ятками торгівців, що пропонують найкращий різдвяний товар.

Не менш прекрасно виглядають ярмарки в Неаполі, особливо знаменитий вертеп. Це мистецтво виникло наприкінці 18-го століття і дійшло до наших днів у незмінному вигляді.

Також варто відвідати ярмарки Мілану, Матери та Губбіо. Серед іншого, тут можна побачити найбільшу різдвяну ялинку у світі, насолодитися святковими концертами театру Ла Скала, а також побачити справжнє місто скель!

Коментарі