Фемінізм – не злочин, але деякі представниці цього вельми поширеного руху, неабияк дивують. Нещодавно італійські ЗМІ оприлюднили шокуючу новину: російська лесбіянка у пориві гніву вдарила ножем свого потенційного роботодавця. За що? Буцімто за непристойну пропозицію, що прозвучала з його вуст, яку постраждалий, до речі, категорично заперечує. Тож який «біс» вселився у 26-річну жінку?

Несамовита дівчина проти роботодавця

Росіянці, заарештованій в італійському Турині за нанесення ножових поранень господареві бару, що, нібито, робив їй непристойні натяки в обмін на працевлаштування, пред’явлено звинувачення у спробі вбивства. У четвер представник генерального консульства Росії в Мілані підтвердив громадянство заарештованої.

Як повідомили журналістам у посольстві, співробітники генконсульства після інциденту негайно зв’язалися з місцевою владою. Туринські карабінери запевнили дипломатів, що конфлікт між росіянкою й італійцем стався на особистому ґрунті. У бар вона хотіла влаштуватися офіціанткою.

«На даний час зазначена громадянка перебуває під вартою в Турині. Їй пред’явлено звинувачення в спробі вбивства, призначений державний адвокат, з яким генеральне консульство Росії в Мілані знаходиться в контакті. Дата первинного судового засідання буде визначена найближчим часом», – розповіли представники посольства.

Нагадаємо, у вівторок карабінери повідомили журналістам, що дівчина на ім’я Еліс Гонн, яку в публікаціях називали росіянкою, посварилася з власником одного з барів під час співбесіди, звинувативши його в непристойній пропозиції в обмін на допомогу з працевлаштуванням. За версією ЗМІ, 26-річна росіянка під час розмови обприскала чоловіка з перцевого балончику, дістала ніж і вдарила його в руку та живіт. Потерпілого госпіталізовано і він перебуває у важкому стані, проте життю чоловіка нічого не загрожує. Він категорично відкидає звинувачення росіянки в домаганнях.

Початок історії, або Витівки сатани

За інформацією італійських джерел, Гонн опинилася у центрі уваги ЗМІ ще в грудні 2018 року, коли облила кислотою священика в столиці Нікарагуа прямо під час сповіді. В результаті він отримав опіки голови, обличчя, рук та інших частин тіла. Парафіяни собору відвели священика в ризницю, де зняли з нього одяг, пошкоджений агресивною речовиною, а потім відвезли чоловіка до лікарні. Решта парафіян утримувала жінку в очікуванні поліції. Як заявив один з священнослужителів, у Еліс «вселилися біси». У зв’язку з цим інцидентом італійська la Repubblica зазначає, що дівчина пояснила свої дії підступами сатани, який наказав їй вбити кого-небудь, а інакше забрав би її власне життя. Крім того, Гонн стверджувала, що ненавидить чоловіків через свою сексуальну орієнтацію.

У травні 2019-го її засудили в Нікарагуа на вісім років ув’язнення, проте la Repubblica, з посиланням на ЗМІ центральноамериканської країни, пише, що росіянка звільнилася вже в серпні, після чого повернулася до Італії. На Апеннінах неврівноважена жінка отримала статус біженки на підставі переслідування в Росії через нетрадиційну сексуальну орієнтацію і активній участі у феміністському русі. Деякий час вона проживала в одному з передмість Турина.

Коментарі