Ситуація, що склалася на сьогодні в Італії, нагадує дежавю. Знову в новинах чути палкі виступи політиків та лікарів на фоні медичної ситуації, що з кожним днем погіршується. Щоденні показники заражених стабільно збільшуються, тому риторика посадовців частіше зводиться до введення загальнонаціонального локдауну. Але є й фахівці, що пропонують інші варіанти виходу з кризи.

Школа та робота, або Карантин наполовину

Фабріціо Прельяско – керівник міланського госпіталю Галлеаці, висловив думку про те, що італійцям слід психологічно готуватися до нового закриття кордонів. Також фахівець запропонував більш прийнятний вихід з ситуації, ніж заяви про жорсткий карантин – він закликає громадян Італії не відвідувати «зайві» місця, крім роботи та школи, тобто виключно необхідні локації. Фабріціо назвав це своєрідним соціальним пактом, який, на його думку, конче потрібно затвердити на законодавчому рівні.

Таким чином, буде простіше вберегтися від захворювань, хоча збільшення кількості заражених все одно не уникнути. Взяти хоча б вчорашній день – виявлених носіїв коронавірусу зафіксовано більше десяти тисяч осіб (днем раніше їх було 8 800). Отож, кожного дня цифри збільшуються. І це при тому, що не настав час епідемії грипу, коли лікарні й у звичайному режимі переповнені хворими.

Наостанок керівник Міланського госпіталю порадив громадянам психологічно готуватися до найгірших сценаріїв, приблизно таких, як у минулому році.

Коментарі