Нещодавно країну облетіла сумна звістка – один з кращих футболістів не тільки Італії, але і світу помер на 64-му році життя. Пам’ять зірки спорту прийшло вшанувати багато людей, але коли його дружина повернулася з сумної церемонії додому, то побачила, що двері до будинку зламані. Надалі з’ясувалося, що у помешканні не вистачає багатьох речей футболіста та його сім’ї. Ймовірно, злочин планувався заздалегідь, знаючи, що вдома точно нікого не буде.

Знахабнілі злодії

Паоло Россі відомий, як найкращий атакуючий гравець всіх часів. Він забив два десятка голів у 48 матчах за збірну Італії, у тому числі, шість під час тріумфу його команди. Саме тоді Паоло було визнано найкращим гравцем мундіалю. На клубному рівні він грав за «Віченцу» та «Ювентус».

Останні роки футболіст та його сім’я проживали у мальовничій Тоскані, в ошатному фермерському будиночку з видом на Валь д’Амбра, та займалися органічними продуктами (Россі керував фірмою по їх виготовленню). Поховання 64-річного Паоло проходило у місті Віченца. Але коли дружина Россі, Федеріка повернулася додому, у містечко Поджо Ченніна, то остовпіла. Серед іншого, безпринципні злодії поцупили коштовний годинник померлого футболіста і велику суму готівки. Звичайно, про інцидент відразу було повідомлено поліції, наразі відкрита кримінальна справа.

Від себе хочеться додати: на жаль, ще залишилися люди, не знайомі з поняттями совість та порядність.

Коментарі