З першого липня у Мілані відчиниться крамниця, що пропагує ідею, яка виникла саме під час пандемії. У цьому незвичайному місці зовсім непопулярні гроші – розплатитися за товар можна тільки за допомогою бартеру.

Ти мені, а я тобі, або Приймаємо усе!

Буремні часи пандемії коронавірусу диктують нові закони бізнесу та маркетингу. Підприємці роблять усе, щоб заохотити покупців та бути завжди у тренді. Ось і у столиці моди – Мілані, скоро відчинить двері магазин, де можна обміняти річ, яка сподобалася, на власну. Проект з’явився за допомогою тендеру, який організувала влада Мілану. Його виграла компанія, що займається пропагуванням розумного споживання та просуває свої ідеї через мобільний застосунок. Таким чином, підприємцям бартер здається розумним та оптимальним виходом із положення у часи кризи.

У вказаній крамниці можна обміняти будь-яку свою річ на ту, що сподобалася. Механізм наступний: покупці приносять до крамниці буквально все, включаючи меблі або техніку. Після оцінки принесеного видається спеціальна валюта, на яку можна купити, що завгодно. Звичайні гроші тут ціни не мають. Одна така «таблетка», як її називають місцеву валюту самі розробники, вартує 1 євро. Подібні магазини вже відкриваються у багатьох куточках планети, зокрема, Буенос-Айресі.

Коментарі