Левова частка туристів уявляє собі Італію за трьома розрекламованими містами – Римом, Венецією та Міланом. Але це велика помилка – на теренах країни є багато колоритних, домашніх, затишних містечок, які теж обов’язково треба відвідати. Такі поселення розкажуть уважному туристові про Італію більше, ніж Собор Святого Петра з фонтаном Треві разом узяті. Отож, гайда у путь!

Унікальні, старовинні, мальовничі: Італія Нетуристична

Представляємо до вашої уваги тріаду італійських містечок, які найбільш відповідають заявленим характеристикам, а після їх відвідин у людини залишається відчуття, що вона покинула когось дуже близького, майже рідного…

  • Повсякденна Болонья. Це місто не потребує прикрас та реклами – воно просто існує своїм неспішним, тихим життям. Вже від самого вокзалу Болонья демонструє гостеві свій характер – приїжджого відразу зустрічає блошиний ринок зі старовинними фото, напівстертими платівками, древніми статуетками та букіністичними книгами. Далі гість підпадає під чари незмінних фігурних арок замість перших поверхів, задивляється на принади Piazza Nettuno та Piazza Maggiore, дивується неземному спокою базиліки Сан-Петроніо. У центрі Болоньї можна завітати на гамірливий продуктовий базарчик та вибрати собі найсвіжішу рибу, або посидіти у затишній кав’ярні, слухаючи мелодійний джаз. Наостанок пориньте у свято молодості та свободи – знаний Болонський університет: такої концентрації феєричного настрою та студентських веселощів ви не знайдете більше ніде!
  • Прогулянки Луккою. Це місто просто створене для прогулянок та спостерігання. Тут буквально за кожним рогом можна побачити або унікальну базиліку, або затишний двір зі старовинним фонтаном, або вишукану скульптурну композицію. Місцеві жителі обожнюють гуляти кріпосною стіною, що з давніх-давен прикрашає центр Лукки. Серце міста – площа Наполеона, особливо незрівнянна ввечері, після ввімкнення яскравих ліхтарів. Спробуйте смачні паніні у одному з ресторанчиків, розташованих у цій локації, та уважніше придивіться до містян – іноді зустрічають доволі цікаві постаті! Побачити Лукку з висоти пташиного польоту можна з башти Guinigi.
  • Дволикий Портофіно. Стереотипи говорять нам, що у цьому фешенебельному місті турист просто зобов’язаний відпочивати на королівській яхті, насолоджуючись смаком казково дорогого вина. Так теж можна, але є й інший Портофіно, не настільки пафосний та чванливий. Щоб побачити його в цілому, краще завітати у Brown Castle та подивитися на прекрасну лагуну з оглядового майданчика біля собору Святого Мартіна. Після неодмінно треба скуштувати рибних страв, приготованих кухарами місцевих ресторанів – розчарованим звідти не виходив ще ніхто! Не можна оминути увагою національний парк Портофіно з його оливковими хащами, мальовничими пагорбами та неповторними екологічними фермами.

Італія Нетуристична не залишить байдужим жодного мандрівника!

Коментарі