Саме таку формулу застосував до свого життя Сімоне Сінігалья – одного разу він наважився зробити фатальний вибір. Історія 40-річного італійця вкрай драматична, а у дечому просто абсурдна. Чоловік декілька тижнів тому звернувся до профсоюзу компанії Ivg Colbachini, де давно працював, щоб попросити грошову допомогу для своєї хворої матері. Але чоловіку не тільки відмовили, але й через деякий час звільнили.

На підґрунті чвар з працівниками профсоюзу, що точилися доволі довго, у Сімоне був пригнічений стан та настрій, граничний з депресивним. Чоловік сподівався на законне вирішення свого питання, а натомість отримав документ про те, що його послуги компанії більше не потрібні. Це стало останньою краплею, і Сінігалья вирішив вчинити самогубство.

У вільний час італієць був затятим рибалкою, тому вибрав місце неподалік району, де завжди полюбляв ловити рибу. Тіло знайшли у Сант-Урбано (Падуя) на одній з ділянок шляху, яким чоловік раніше ходив до річки. Шибеника помітив випадковий перехожий та відразу зателефонував карабінерам.

Чому чоловік так вчинив? Можливо, тому, що боявся більше не знайти достойної роботи або від сорому за те, як з ним вчинили – хто знає… Але результат душевних страждань жахає – швидка допомога, що приїхала на місце самогубства, вже нічим не змогла зарадити нещасному.

На наступний день співробітники компанії, де працював Сімоне Сінігалья, на знак протесту проти свавілля адміністрації перервали роботу раніше і пройшли траурною ходою. Прикро, але у часи смутку ми забуваємо, що життя – то дорогоцінний дар, а будь-які проблеми – не вічні.

Коментарі