У маленькій лігурійській комуні Кьяварі сьогодні зранку сталося лихо – на дорозі, безпосередньо біля виїзду з тунелю, зафіксували зсув ґрунту. Невеличкий автомобіль, що прямував з курортного містечка Рапалло, врізався у купу сміття та бруду, що раптово виповзла на проїзджу частину.

Зсув закрив собою обидві транзитні смуги та надовго заблокував трафік. Жінка, що вела авто, залишилася живою, але унаслідок зіткнення отримала поранення середньої важкості. Гора бруду була настільки об’ємною, що пожежники та працівники поліції відразу ж заходилися перевіряти, чи немає під завалом інших автомобілів. Згодом версію було відхилено. Потерпілу ушпиталили – спеціалісти швидкої допомоги, що приїхали на виклик, прийняли одностайне рішення про необхідність цього заходу.

Поки що дорожні служби чекають, чи зсув знову не проявить активність. Якщо ні, то бруд відразу почнуть прибирати. Дорогу, звичайно, перекрито, а єдиний альтернативний шлях – автомагістраль А12.

Аналогічний зсув нещодавно стався у Турчіно. Природне лихо накрило регіон вночі – наразі ж, на заваленій трасі організовано односторонній рух. Все це наслідки негоди, що накрила Лігурію: сильні дощі та поривчастий вітер провокують масові переміщення ґрунтів, сміття, гілок та потоків брудної води. Тим часом на морському узбережжі лютує шторм, у зв’язку з чим багато портів поки що не працюють.

Коментарі