Опори нового віадука в Генуї, що будується замість зруйнованого мосту Моранді, зводяться з рекордною швидкістю, 18 лютого передала Italia Oggi.
У вівторок було встановлено останню з вісімнадцяти 40-метрових опор. Будівництво нового віадука довжиною 1,1 км, згідно обіцянкам міської влади, має бути закінчено в травні 2020 року.

Нагадаємо, в результаті обвалення мосту Моранді в серпні 2018 року загинули 43 людини, а десять пропали без вісті. У списках підозрюваних – 71 особа, більшість з них – співробітники приватних компаній – операторів платних доріг в Італії. Вони звинувачуються у фальсифікації даних і ненавмисному вбивстві.

Техногенна катастрофа сталася зранку, але на мосту було декілька автомобілів і вантажівок, які, разом з фрагментами мосту впали у воду. Крім версії, яка говорить про недбальство компанії, що обслуговувала об’єкт, озвучувалися і природні причини лиха – у той злощасний день над віадуком бушувала чимала буря.

Як би не було, зовсім скоро новий автопровід запрацює на повну силу. Міст Моранді вкотре нагадав людству про те, як одна інженерна помилка або злочинна халатність (адже деталі мосту не обслуговувались належним чином більше ніж чверть століття) може коштувати життів багатьох людей.

Коментарі