Італію знову накрила хвиля погодних негараздів з категорії гірше нікуди. Незрозуміло, що у останні роки коїться з кліматом нашої багатостраждальної планети, але мальовнича країна, зручно розташована на Апеннінському півострові, вже вкотре потерпає від негоди.

Нові потужні шторми, що обрушилися на узбережжя Італії в понеділок, 23 грудня, призвели до цілого ряду руйнівних наслідків, передає інформагентство ANSA. Рівень води в лагуні міста Венеції знову піднявся, правда, тільки до 144 см – двометрової позначки він, хвала провидінню, не досяг. Тому на цей раз обійшлося без тотального затоплення вулиць і площ міста. Як тут засуджувати туристів, що не поспішають викупати місця у готелях на новорічні свята?

У Палермо ураганний вітер повалив кілька дерев, карнизів та дахів, причому повідомляється як мінімум про трьох постраждалих.

Жорстокий буревій також накоїв біди на морі. Біля берегів Сардинії шторм відкинув торгове судно прямо на мілину. На жаль, корпус корабля отримав пошкодження, які команда та рятувальники досі продовжують усувати.

Дуже сильний шторм обрушився і на узбережжя в регіоні Калабрія. Тут, на щастя, обійшлося без жертв (принаймні, про них поки що не повідомляється). Але потерпілі є – і вони відносяться до знакових об’єктів місцевої інфраструктури. Несподівано жертвою шторму став один із старовинних пірсів, який страшенні хвилі безжально розкололи навпіл.

Коментарі