Минулої ночі автомобілісти і пересічні жителі Туріну мали можливість спостерігати за приголомшливою та незвичною картиною. У небі над містом з’явився дивний об’єкт, схожий на величезну вогняну кулю або метеорит, що пролітаючи, стрімко згорав у земній атмосфері. Падаюча «зірка» була доволі велика, за розмірами дещо схожа на сумнозвісний челябінський метеорит, що наробив галасу та нагнав страху у лютому 2013 року.

Що б це не було, але об’єкт над італійським містом не затримався надовго: швидко пролетівши декілька секунд по діагоналі, він почав блимати та поступово згасати, доки зовсім не зник з поля зору. Цікаво, що під час польоту продовгуватого тіла не було чутно ані звуку.
Поки що невідомо, чи це був космічний метеор, чи об’єкт штучного походження. Якщо істині відповідає перше припущення, то, ймовірно, явище можна віднести до категорії так званих падаючих зірок, або по-науковому – учасників метеорного потоку. Зазвичай, вони вриваються у земну атмосферу з шаленою швидкістю, а потім безслідно згорають.

А можливо, має сенс розглянути іншу версію – наприклад, турінці стали свідками прибуття інопланетних гостей? Тоді вони з’явилися вельми вчасно, адже продовжуються свята, під час яких особливо зручно вивчати культуру, побут та традиції жителів Землі. Тож, шануймося!

Коментарі