Італія знаходиться у епіцентрі пандемії коронавірусу та з останніх сил намагається зупинити інфекційну атаку по всій країні. Уряд приймає безпрецедентні заходи та активно «прикручує гайки» свободолюбним громадянам Апеннінського півострову.

Але опозиція не спить. «Варто провести парламентське розслідування того, як розгорталася епідемія коронавірусу в Італії і як влада боролася з нею», – заявив в ході свого виступу в Сенаті в четвер, 26 березня, лідер партії «Жива Італія», екс-прем’єр Маттео Ренці.

Ренці переконаний, що смерть восьми тисяч осіб – цілком достатній привід для цього. Адже  розслідування часто проводяться по різним питанням, навіть набагато менш значущим.

«Жива Італія» входить до складу правлячої коаліції, однак при цьому є невеликою фракцією (створеною вже під час роботи нинішнього скликання парламенту), і Ренці регулярно виступає в ролі «опозиції всередині коаліції». Тому подібні заяви для політика – звична справа. Але, здається, така ініціатива поки не на часі, адже епідемія, хоч подекуди йде на спад, але все ж досі перебуває у повному розпалі.

Коментарі