Мешканка Мілану Сабріна Барон опублікувала фото диких зайців в одному з місцевих парків, повідомляє Corriera dela Serra. Тварини вільно та безперешкодно розгулюють через відсутність людей на вулицях.

За словами жінки, в минулому тут вже бачили зайців, але зазвичай ввечері або вночі. Тепер тварини з’являються серед білого дня і навіть не бояться сирен швидкої допомоги, які в ці дні звучать майже постійно.

Сама Сабріна висловила свою думку з цього приводу: «Звичайно, є краса природи, яка повертається і відновлює світ. Але для мене це перш за все тривожний знак. Коли я робила ці знімки (20 березня), то нарахувала 25 тварин. І це у промисловій зоні серед білого дня. І простір, який я сфотографувала, досить невеликий. До теперішнього часу зайці досі тут, і якщо ви наблизитеся, вони не злякаються. Повсякденне життя тепер таке. Як на мене – це апокаліптична сцена… Люди майже повністю зникають з вулиць під час війни або голоду».

Оскільки Мілан – столиця Ломбардії, є епіцентром епідемії коронавірусу, тут діють найбільш жорсткі обмеження. З недавнього часу влада заборонила навіть фізичні вправи на вулиці (у тому числі – поодинці). Але не будемо песимістами – дуже сподіваємося, що зовсім скоро прекрасні, старовинні вулиці італійських міст знову наповняться людським гамором та божественним ароматом кави.