Владні структури всіх країн світу в умовах епідемії вимушені бути пильними, як ніколи до цього. Ось і сьогодні не обійшлося без інцидентів: судно з Генуї було заблоковане в порту Неаполя через підозру на захворювання коронавірусною інфекцією декількох членів екіпажу, повідомила в п’ятницю італійська газета la Stampa.

На борту корабля перебувають 125 осіб – це члени екіпажу і робітники, які здійснювали ремонт судна. Керівництво неаполітанського порту заборонило їм висадку після того, як під час лагодження, у дев’яти членів команди проявилися симптоми, пов’язані з зараженням коронавірусом (COVID-19). Наразі люди чекають медичних працівників, що повинні піднятися на судно для проведення огляду та взяття аналізів.

Число жертв коронавірусу в Італії за добу зросло на 41 особу, заявив в четвер ввечері глава служби цивільної оборони Анджело Борреллі. Всього на планеті кількість заражених майже дійшла до ста тисяч – офіційна статистика говорить про 98 424 хворих. Вилікувалася поки що половина з них – 48 439. До «клубу» COVID-19 приєдналися країни, на теренах яких недуга не змогла зібрати свої страшні жнива – у Латвії, Камбоджі, В’єтнамі, на Шрі-Ланці та в Непалі медикам вдалося вилікувати хворих, не допустивши жертв.

Коментарі