Сьогодні до Італії прилетіла сумна звістка – один з туристів, який знаходився на території Йорданії, трагічно загинув. Цю новину вперше оприлюднила New York Post. Загиблому було 35 років, а на відпочинок він приїхав разом з двома співвітчизниками.

Випадок стався у місті Петра. Це древня столиця Набатейського царства, знане місто серед червоних скель, яке давно перетворилося на приманку для туристів. Петра стоїть на перехресті колишніх торгових шляхів і має величезне історико-культурне значення. Звичайно, тут завжди багато мандрівників, що полюбляють роздивлятися старовині споруди та всотувати унікальну енергетику.

Але цього разу у піщаникових печерах сталося лихо: камінь, що знаходився у кінці вузького лазу, раптово впав на італійця. Це сталося під час того, як він, відділившись від групи, уважно розглядав руїни. Коли камінь підняли, турист був мертвий. Швидка допомога, що приїхала на виклик, вже нічим не могла зарадити.

Йорданські посадовці вважають, що фрагмент, ймовірно, відпав від скелі під час сильних дощів, що лили тут останнім часом. Отож, у смерті італійського туриста фактично ніхто не винен – це був нещасний випадок. Наразі служба безпеки країни проводить власне розслідування. За попередніми висновками, камінь не кидали, він впав самостійно.

Коментарі