Боротьба з коронавірусом не буде короткою, – переконаний Вальтер Ріккарді, член виконавчої служби Всесвітньої організації охорони здоров’я та консультант Міністерства охорони здоров’я.  

«Добре, що ми починаємо звикати до тривалої війни. Сарс, який був менш заразливим, закінчився у травні-червні. Коронавірус набагато заразніший і в мене таке враження, що якщо ми будемо працювати всі разом, нам вдасться здолати його на літо».

За словами Вальтера Ріккарді, саме стільки доведеться чекати, перш ніж повернутися до нормального життя.

 «У порівнянні з тим, що трапилося останніми днями, з переміщеннями людей з півночі на південь Італії та шаленими зібраннями в місцях нічного життя, я думаю, ми заплатимо наслідками наступного тижня, коли інкубаційний вірус закінчиться. Особливо я переживаю за Рим та Неаполь».

Щодо збільшення випадків в Італії, на думку Ріккарді, на цьому тижні вони продовжать збільшуватися. Щоб побачити зменшення, нам доведеться почекати щонайменше два тижні.  «Ми сподіваємось на стабілізацію, але ми бачимо також, що інші країни опиняються в ситуації, в якій опинилася Італія. Це – всесвітня проблема, тому ми повинні спільно вживати заходів щодо стримування та пом’якшення наслідків, інакше вірус продовжить циркулювати».