Другого грудня з країни було примусово видворено двох прихильників жорстких методів боротьби за насадження мусульманської релігії, або, простіше говорячи – радикальних ісламістів. Влада вирішила, що ці люди опосередковано загрожують безпеці і спокою громадян відносно спокійної та прекрасної країни соковитих олив та бездоганної лазаньї.

Перший з тих, хто попав в урядову опалу – громадянин Марокко, який виявився занадто активним користувачем соцмереж, зокрема «Фейсбуку». Чоловік регулярно розміщував провокаційні пости, а декілька раз його відео навіть видалила адміністрація сайту, оскільки на них були присутні відверті заклики ставати до лав джихадістів у Сирії. Цей 24-літній хлопець жив у Туріні та за непідтвердженою інформацією мав тісні зв’язки з терористом, який неодноразово попадав у поле зору правоохоронців.

Другий вигнанець – громадянин Бангладеш, 19-річний юнак. Він був викладачем у школі ісламу, що розташована у самому центрі Падуї. Подейкують, що хлопець роз’яснював релігійні догми по принципу «не йде наука без бука», та часто підіймав руку на підпорядкованих йому дітей. Чітко задокументовано факт, як цей «викладач» разом з другом-імамом принижували та знущалися з учнів-підлітків.

Всього від початку року з Італії видворено 91 іноземця, які, ймовірно, загрожували національній безпеці країни.