У Сан-Джованні Ротондо, містечку італійського схизматика Падре Піо, власник ресторану знайшов поясну торбинку з 20 тис. євро готівкою. Чоловік виявив її, коли наводив лад у власному закладі. 

Власник ресторану повернув знахідку її законному власнику. Ним виявився 70-річний пенсіонер, уродженець і мешканець Сицилії, який певний час перебуває на лікуванні в місцевій лікарні.

“Ми виявили торбинку, прибираючи заклад у суботу вранці, – розповідає власник ресторану Джанлука Соллаццо. – Ресторан був зачинений і ми готували залу до вечірнього відкриття. Раптом зауважили поясну торбинку, залишену на одному з стільців. Відкривши її, я помітив значну суму грошей всередині. Згадав, що минулого вечора там сидів сицилійський пенсіонер, чоловік, який кілька днів відвідував наш ресторан, і я мав номер його стільникового телефону”. 

Коли Джанлука Соллаццо зателефонував власнику знахідки, той попросив його перевірити, чи всередині кишеньок у торбинці є його паспорт. Отримавши підтвердження, що торбинка справді його, пенсіонер невдовзі повернувся її забрати. 

Коментарі