Молода жінка з міста Беневенто, за професією вчителька, на вихідних звернулася до відділення невідкладної допомоги з ознаками сепсису та дуже поганим самопочуттям. Виявляється, що з вечора п’ятниці жінка відчула легке нездужання, але приписала ці симптоми застуді. Саме тому відразу на сполох ніхто не забив.

Проте, вже вночі ситуація значно погіршилася, відкрилося блювання, почалися нестерпні головні болі, тому жінку доправили до місцевого шпиталю. Там її оглянули, виявили ригідність шийних м’язів, незвичні гематоми на шкірі, підвищену світлочутливість та критичну температуру тіла. Хвору терміново перевезли до реанімації однієї з лікарень Неаполя.

Незважаючи на посилену терапію, жінці ставало все гірше і наразі вона впала у кому. Діагноз хворої жахає – блискавична форма менінгіту. Зараз перевіряється сім’я постраждалої, у якій нещодавно народився малюк. Дитина вакцинована, але відкидати ймовірність потенційного враження менінгококовою інфекцією на 100 % не можна.
У соцмережах розгорнулася кампанія підтримки постраждалої вчительки, яку всі дуже любили і поважали. Колеги та друзі виражають співчуття та надію на краще, пропонують посильну допомогу сім’ї.

З 2013-го по 2019 рік у Італії зафіксовано 8.5 тис. випадків менінгіту, що, звичайно, порівняно небагато. Але хвороба є дуже небезпечною та важко виліковною, тому люди моляться, щоб жінка скоріше стала на ноги.

Коментарі