Останнім часом збільшилася кількість випадків зараження відомих персон – Пласідо Домінго, Том Хенкс, низка політиків та інші представники бомонду.

Ось і у глави Служби цивільної оборони Італії комісара Анджело Борреллі вранці в середу, 25 березня, з’явилися симптоми лихоманки. Тому керівник Департаменту, в зв’язку з хворобою, скасував прес-конференцію, заплановану на сьогодні, повідомляє видання Il Messaggero.

Вранці у чоловіка піднялася температура, після чого йому було зроблено тест на коронавірус. Про його результати на даний момент не повідомляється. Відомо, що посадовець незадовго пройде додаткове тестування. Нагадаємо, щодня рівно о 18-й годині за місцевим часом Борреллі повідомляв журналістам зведення по числу тих, хто заразився, видужав і загинув від коронавірусу. Хто тепер буде це робити, поки невідомо.

Італійський посадовець – не єдиний постраждалий на цьому тижні. До лав заражених COVID-19 у понеділок приєднався принц Чарльз. Заяву про це оприлюднили джерела, близькі до палацу, повідомляє The Guardian. Повідомляється, що в понеділок, 23 березня, у 71-річного принца Уельського, сина Єлизавети II, взяли аналіз на коронавірусну  інфекцію. Як з’ясувалося у вівторок, 24 березня, тест виявився позитивним. Захворювання протікає в легкій формі, і принц продовжує працювати віддалено. Він самоізолювався в своєму будинку в Шотландії.

Коментарі