Сьогодні у Італії зареєстровано 92 472 осіб, інфікованих коронавірусом. Число жертв складає 10 023, а вилікувалися 12 384 людини. За минулу добу загинуло 889 чоловік, що не є абсолютним рекордом для Італії, адже напередодні ця цифра сягнула 969 летальних випадків. Наразі країна Апеннінського півострову знаходиться на другому місці у світі по кількості заражених та померлих, перше посідає США – там зараз 115 547 людей інфіковано COVID-19.

Але є і позитивна новина: нинішні дані по вилікуваним у Італії різко перевершують показники попередніх днів, і стали найвищими з початку спалаху коронавірусу. У порівнянні зі вчорашнім днем тих, що одужали, стало на 1 434 людини більше, ніж добою раніше.

Всього на планеті вже захворіли більше 640 тисяч людей. Відносно загальної кількісті заражених за Італією йде Китай, а потім  Іспанія та Німеччина. У цих країнах ситуація мало чим краща за італійську. Наприклад, у Мадриді, тіла загиблих почали складати на льодовій арені, але місця вже не вистачає, також значно виросло навантаження на похоронні служби та крематорії.

Біда повинна об’єднати світ та змусити замислитись над хронічними помилками у багатьох сферах життєдіяльності. Але перш за все, навчити нас людяності, дисциплінованості та терпимості.

Коментарі