Сьогодні, у п’ятницю, 21 лютого, італійські карабінери затримали жінку, яка намагалася викрасти власного сина. Дитина проживає з батьком-опікуном у Флоренції. Громадянка Росії разом з братом ховалися у кущах, коли італієць – батько дитини, зі своїм другом поверталися додому. Чоловік помітив колишню дружину та її спільника і викликав поліцію.

Обох викрадачів затримали на фермі, що знаходилася недалеко від того місця, де вони оселилися. Росіяни намагалися втекти, але були заблоковані карабінерами. Під час обшуку у матері хлопчика вилучили сигнальний пістолет, відлякувач собак та перцевий балончик. Знайдені «Боєприпаси» жінка приберігала недарма – адже рік тому вона так само намагалася викрасти сина, і знову безуспішно.

Незрозуміло, чому італійський суд задовольнив клопотання батька про опіку, а матір просто усунув від виховання сина, але, судячи з її дій, жінка знаходиться у відчаї і не може змиритися з втратою дитини.

Не можна судити націю за однією людиною, а обговорюючи ситуацію, робити висновки, не знаючи всіх обставин, але одне точно відомо – діти не повинні рости без матерів, тому подібні рішення суду з боку видаються жорстокими та несправедливими.

Коментарі