На фоні повсюдних карантинів, блокування лайнерів у портах та інших заходів, направлених на убезпечення громадян від коронавірусу, туристична активність та інтерес до історичних пам’яток дещо знизився. Але італійська влада поступово розблоковує доступ до архітектурних об’єктів. Наприклад, з 2 березня Міланський собор (Дуомо) знову відкриють для відвідувачів, але тільки з 9 до 18 годин. Таке рішення було прийнято в п’ятницю, 28 лютого.

При цьому увійти до собору зможуть тільки учасники невеликих організованих туристичних груп. Каси залишаться закритими, квитки можна буде купувати тільки в онлайн-режимі. Доступ до собору для віруючих (який не передбачає плати) поки, у відповідності з постановою місцевої влади, залишається закритим.

За даними на вечір 28 лютого, від коронавірусу в Італії померла 21 людина, а 46 осіб одужали. Всього підозри на коронавірус є у 821 громадянина, близько 300 випадків підтверджені. Більшість захворювань були виявлені в північному регіоні Ломбардія (Мілан).

Тим часом в Україні сьогодні, 29 лютого, у Івано-Франківську госпіталізували 63-річну жінку, яка повернулася з Італії де проживають її діти, які також, до речі, захворіли. У неї була висока температура, і як згодом виявилось, двобічне запалення легенів. Наразі хвора здала тести на коронавірус, інформація очікується.

Коментарі