Знана шведська активістка, Ґрета Тунберг – 16-річна поборниця за екологію планети, вирішила відпочити від суспільної діяльності. Про це вона заявила у Туріні, виступаючи на черговій акції протесту. Зараз у планах школярки провести Різдво з рідними та трошки відволіктися від важких дум про долю планети.

Ставлення до активістки у світі неоднозначне – від захоплення до крайнього негативізму. Як би не було, але дівчина надихнула мільйони школярів та студентів по всій планеті (Італія – не виключення) повстати та звернути, нарешті, увагу суспільства до кричущої проблеми забруднення повітря та ґрунтів, знищення рослин та тварин, тощо.

Найбільше Ґрета Тунберг відзначилася вкрай емоційним виступом на Генеральній Асамблеї ООН, коли звинуватила всіх світових лідерів у злочинній інертності та безініціативності щодо вирішення екологічних питань. Школярка приймала участь у багатьох конференціях та заходах, присвячених цій проблемі. Часопис Time навіть оголосив сміливу та наполегливу дівчину «Людиною року-2019». Більше того, Ґрета стала самою молодою номінанткою на це звання за всі часи існування нагороди.

Сподіваємося, що, відпочивши, школярка з новими силами почне працювати над зрушенням з місця болючої екологічної проблеми – це стосується всіх жителів планети, адже, окрім Землі, у нас немає іншого дому!

Коментарі