Наразі проходить операція по знешкодженню бомби часів Другої світової війни у Венеції. Це вже не перший випадок, коли подібні об’єкти знаходять у різних італійських містах. Цього разу для приборкання «відлуння війни» знадобилося істотно обмежити рух та провести заходи по евакуації певної частини населення.

Про несподівану та неприємну знахідку громаду повідомила мерія міста Венето, виклавши докладну інформацію на своєму офіційному сайті. Там зазначається, що для безпечного проведення операції необхідно евакуювати мешканців, що проживають в радіусі 1 816 метрів від місця виявлення бомби. Відзначається, що мова йде про близько 3,5 тисячі осіб.
Починаючи з 7.00 ранку (протягом приблизно чотирьох годин) будуть введені обмеження на пересування будь-якого транспорту і пішоходів в зоні безпеки, а також по мосту Ліберта між Местре і Венецією. Очікується затримка рейсів в венеціанському аеропорту Марко Поло з 8.30 до 12.30 включно.

Цікаво, що вибухівка була знайдена, ще у січні. Вага бомби становить 225 кг. Операцію по її знешкодженню вирішили провести аж 2 лютого, бо треба було вивчити всі нюанси та обставини небезпечного заходу.

Зараз підготовчий етап закінчено, бомбу доставили на судні подалі у море та підірвали.

Коментарі