Влада Італії ухвалила рішення скасувати останні дні Венеціанського карнавалу в зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції в країні, пише агентство Reuters. Про це заявив глава області Лука Дзайя.

З вечора 23 лютого до 1 березня включно буде введена заборона на Венеціанський карнавал і інші заходи, у тому числі спортивні – сказав журналістам Дзайя. Чи обмеження подовжаться і надалі – ніхто поки не знає, це буде залежати від ситуації.

Крім того, глава області підтвердив перші два випадки загибелі від COVID-19. Зокрема, від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, загинули літній чоловік та жінка в Ломбардії і Венеції.

Інформація про першого загиблого від коронавірусу в Італії з’явилася 20 лютого. До вечора 23 лютого число заражених в країні досягло 100 чоловік. У зв’язку з цим влада Італії ввела тимчасову заборону на в’їзд і виїзд з регіонів, де були виявлені випадки захворювання, а також скасувала в них суспільні заходи і заняття в школах.

Тим часом у КНР пандемія продовжує лютувати. Наразі число підтверджених випадків зараження коронавірусом у материковому Китаї перевищила 77 тисяч осіб, з них 2 442 померли, 22 тисячі 888 осіб вилікувалися і виписані з лікарень. За кордонами Піднебесної виявлено більше ніж 1 700 постраждалих від смертоносної інфекції.

Коментарі