Італійське співтовариство інфекційних і тропічних хвороб регіону Ломбардія оприлюднило дані про захворювання, що збільшують ймовірність летальних випадків при коронавірусній інфекції.

Як випливає зі звіту, серед людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями, небезпека такого сценарію зростає на 10,5%, а серед діабетиків – на 7,3%. Крім того, підвищений ризик відзначений і у пацієнтів з хронічними респіраторними захворюваннями (на 6,3%), гіпертонією (на 6%) і онкологічними недугами (приріст в 5,6%). Тому, окрім літніх людей, особливо берегтися треба саме вказаним групам громадян.

Взагалі, ситуація на планеті відносно захворювання на COVID-19 вкрай невесела. На першому місці, як і раніше, знаходиться Китай, хоча, згідно з оприлюдненою інформацією, за останні дві доби там не зафіксовано нових випадків зараження. Далі йде Італія з 47 021 хворих, потім Іспанія, у якій коронавірусна недуга теж дуже швидко розповсюджується – наразі там інфіковано 25 374 особи, а 1 375 людей померло. Після трійки лідерів ідуть Німеччина та Іран – у цих країнах приблизно однакова кількість заражених – більше 20 тис. На шостому місці знаходяться США. Окрім Штатів у десятку входять Франція, Британія, Швейцарія та Південна Корея.