Єдина “зброя”, яку ми маємо для боротьби з коронавірусом сьогодні, це – ізоляція та карантин. Про це Corriere della Sera заявив Ріно Раппуолі, науковий директор компанії вакцин Gsk. Він уточнив, що знання і технології для винайдення вакцини проти проти Covid-19 є достатні. Зробити її можна буде в кращому випадку протягом року. Він також підкреслив, що після отримання генетичної послідовності (виявленої минулого 7 січня) вакцину можна зробити за тиждень.

Інший аспект, на якому Раппуолі наголосив, стосується того, що на даний момент над розробкою противірусної вакцини працюють численні лабораторії. Деякі навіть мають прототипи. На його думку, деякі лабораторії можуть розпочати випробування на людях у найближчі тижні.

В останні дні також з’явилася інформація про вакцину з Ізраїлю. Про неї розповів The Jerusalem Post міністр науки і технологій Держави Ізраїль. Офір Куніс сказав, що якщо все пройде так, як планувалося, вакцину проти коронавірусу можна буде випустити протягом 90 днів.

Міністр привітав експертів Галілейського науково-дослідного інституту (MIGAL), заявивши, що впевнений у прогресі, який, на його думку, може незабаром призвести до реагування на надзвичайну ситуацію з коронавірусом.

Коментарі