Міністерство освіти Італії готує проект, який навчить школярів ефективно захищатися від фальшивих новин і онлайн-ненависників в соціальних мережах.
У старших класах італійських шкіл планується ввести уроки, які навчать учнів свідомо використовувати соціальні мережі, починаючи з розпізнавання фальшивих новин, і закінчуючи кіберзалякуванням, яке процвітає серед підлітків, залишаючи незліченні психологічні травми і нерідко призводить до катастроф.
Основні пункти програми навчання вже виділені, і тепер питання полягає в тому, щоб включити їх в систему і охопити найбільшу кількість підлітків: фактично, саме підлітки у віці від 13 до 18 років потенційно найбільш схильні до небезпеки мережі.
З дослідження, проведеного Римським університетом Сапієнца, з’ясувалося, що 7 підлітків з 10 у віці молодше 14 років мають свій соціальний профіль, при цьому майже 4 з 10 молодих людей визнають, що вони особисто не знають, принаймні, половину своїх друзів або підписників в соціальних мережах, і часто серед цих підписників, також, є ті, хто відправляє їм повідомлення небезпечного характеру.

Коментарі